V kanceláři Martina Horčičky byste papír hledali marně. "Podařilo se mi najít digitální pero  1 , které je stejně přesné jako to normální. Můžu si tak čmárat do e-mailů i prezentací a nemusím nic přepisovat. A ještě šetřím lesy," říká člen představenstva finanční skupiny Wüstenrot.

"Je skoro až úsměvné, že stále říkáme mobilní telefon  2 , přitom dnes slouží zároveň jako platební karta, mobilní banka, navigace, slovník a mohl bych pokračovat," zamýšlí se. Kde telefon nestačí, nahradí ho tablet  3 , který je pro Horčičku obsahem přesnou kopií telefonu, s nímž je navíc propojený.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.