Služební cesty Petra Hendrycha se odehrávají hlavně v Česku a na Slovensku, o něco méně častěji také v Litvě a Lotyšsku. Tam všude má značka Pietro Filipi své vlastní prodejny. Exotičtější výlety, jakými bylo třeba potápění na Kubě a v Mosambiku nebo výšlap na čtyřtisícové hory v Peru, už patří mezi soukromé cesty tohoto 52letého byznysmena. A zcela jasně vypovídají o tom, že na ně nejezdí lenošit.

"Cestování musí být spojeno s nějakou aktivitou. V létě mezi mé oblíbené sporty patří windsurfing a kitesurfing a v zimě lyže a snowboard," shrnuje s tím, že cestování spojuje s koníčky. "Jsem ale spíš konzervativní cestovatel." Takže se rád vrací na už známá a oblíbená místa a k tomu často, je-li to po Evropě, používá vlastní obytné vozidlo. "Cestuji si podle sebe, zastavím, kde chci, to se mi líbí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.