Lucie se ptá

Když šéf zapomíná na sliby, nastavené cíle a parametry úspěchu u podřízených, vede to obvykle k nespokojenosti členů týmu. Když se tak děje jen u některých, i když třeba nechtěně, podporuje to navíc nevraživost mezi nimi. Roční hodnocení je v řadě firem pravidelná a povinná novoroční disciplína. A pro obě strany je podle průzkumů spíše nepříjemnou nutností. Podle magazínu Fortune ho mnozí šéfové považují za velmi stresující nebo ho označují za ztrátu času. Podřízení zase často vytýkají svým vedoucím špatnou přípravu, vágnost hodnocení nebo propadnutí momentální situaci namísto dlouhodobého pohledu.

Uplynulý rok je za námi a mě opět čekají hodnoticí pohovory s členy mého týmu. Pokaždé mě trápí, zda k hodnocení každého přistupuji stejně spravedlivě a neovlivňují mě jejich "osobní dramata". Jak se na něj připravit?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.