reklama
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

Objednejte si jednoduše přes SMS aktuální vydání týdeníku Ekonom


Pošlete do úterý 22:00 SMS ve tvaru: EKONOM JMENO PRIJMENI ULICE CP OBEC PSC na číslo 90211 a časopis Vám doručíme až domů.

Cena SMS služby včetně doručení výtisku je 49 Kč vč. DPH.
Službu technicky zajišťuje ATS Praha.Aktuální vydání týdeníku Ekonom si můžete objednat posláním SMS ve tvaru EKONOM JMENO PRIJMENI ULICE CP MESTO PSC na číslo 90211 (doporučujeme nepoužívat diakritiku a funkci T9 vašeho mobilního telefonu). Na adresu uvedenou v SMS objednávce vám doručíme objednaný výtisk.

Objednací SMS jsou zpoplatněny podle běžného tarifu vašeho mobilního operátora. Konečná cena doručení výtisku je hrazena příchozí zpoplatněnou SMS ve výši 49 Kč včetně DPH.

Pro doručení aktuálního vydání je potřeba Ekonom objednat do úterý 22 hodin. Pokud objednací SMS odešlete až po tomto termínu, doručíme vám následující vydání.

Reklamace na nedoručené výtisky budou řešeny doposílkou objednaného výtisku.MĚSÍČNÍ PŘEDPLATNÉ

Předplaťte si týdeník Ekonom na 1 měsíc (4 vydání) přes SMS


Pošlete do pondělí 22:00 SMS ve tvaru: EKONOM4 JMENO PRIJMENI ULICE CP OBEC PSC na číslo 90211 a výtisky Vám doručíme až domů.

Cena SMS služby včetně doručení výtisků je 199 Kč vč. DPH.
Službu technicky zajišťuje ATS Praha.Předplatné týdeníku Ekonom si můžete objednat posláním SMS ve tvaru EKONOM4 JMENO PRIJMENI ULICE CP MESTO PSC na číslo 90211 (doporučujeme nepoužívat diakritiku a funkci T9 vašeho mobilního telefonu). Na adresu uvedenou v SMS objednávce vám doručíme objednané předplatné.

Objednací SMS jsou zpoplatněny podle běžného tarifu vašeho mobilního operátora. Konečná cena doručení výtisků je hrazena příchozí zpoplatněnou SMS ve výši 199 Kč včetně DPH, a to za čtyři vydání týdeníku Ekonom.

Pro doručení vydání již ve čtvrtek daného týdne je potřeba Ekonom objednat do pondělí 22 hodin. Pokud objednací SMS odešlete až po tomto termínu, doručíme vám následující vydání.

Reklamace na nedoručené výtisky budou řešeny doposílkou objednaného výtisku, předplatné není možné přerušit ani předčasně ukončit.

Odesláním SMS objednávky zasílatel souhlasí se zpracováním a ukládáním všech jím uvedených údajů a jeho telefonního čísla zpracovatelem ATS pro obchodní a marketingové účely. Souhlas lze písemně odvolat.

SMS lze odesílat jen v rámci sítí operátorů ČR.

Službu technicky zajišťuje ATS Praha. Pro více informací kontaktujte naši zákaznickou linku 233 071 197, a to každý pracovní den od 7 do 17 hodin.
reklama