Nejen na rostoucích dětech se dobře ukazuje, jak rychle utíká čas a mění se doba. Snad ještě lépe je to vidět na vleklých trestních kauzách. Zhruba před měsícem došlo v Praze ve vší tichosti k události, která by dříve − stát se před deseti jedenácti lety − plnila několik týdnů přední místa v médiích. Zpátky do Česka byl letecky eskortován po útěku za ko­pečky před čtrnácti lety Miloš Skořepa − lékař a podnikatel, jemuž se v roce 2005 podařilo obrat stát o neuvěřitelnou půlmiliardu korun a pak i s penězi zmizet. Srovnatelně tučný úlovek se o rok dříve povedl už jen králi českých lapků Františku Procházkovi, po němž se ovšem na rozdíl od Skořepy skutečně slehla zem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Sedmička HN

Život se vrací do normálu a my vám chceme pomoct, aby to byl návrat co nejpříjemnější. Proto tu je newsletter Sedmička HN. Sedm zajímavých tipů pro čtení a několik nápadů pro volný čas, každý pracovní den v sedm ráno přímo do vaší mailové schránky!

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru