Přijel do Prahy minulý týden, aby tady pokřtil svou nejnovější knížku. Nazval ji Není a věnoval přátelům, kteří už umřeli. Ne, o Karlu Gottovi v knize nepíše, a přesto (nebo právě proto) se cesty polského reportéra, který se před lety proslavil bestsellerem Gottland, a českého zlatého slavíka opět prolnuly. "Odpoledne jsem podepisoval knihu v Luxoru a večer už byl v České televizi a diskutoval o Gottovi, který před půlnocí zemřel. Zvláštní shoda okolností. Až příznačná. Tak to mám v Česku od samého začátku. Kdykoliv jsem tady, všechno do sebe zapadá," říká Mariusz Szczygieł.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.