Začátek školního roku je přelomový okamžik, který se netýká ani zdaleka jen školáků nebo jejich rodičů. Druhá, "kratší" polovina roku vyžaduje návrat ztracené efektivity a to je po letním rozvolnění těžké. Technologie tuto situaci neulehčují  slouží jako zdroj rozptýlení a problémů, stejně tak ale mohou práci zrychlovat.

Nastavit zákazy a příkazy je jednoduché, avšak málokdy to funguje. Úplný základ je dobře známý – technologie mají své místo a čas v pracovním i osobním životě, ale nesmí ho ovládnout. Trocha hraní na počítači, čtení bulváru nebo projíždění Instagramu může mít pozitivní efekt. Každý tweet a legrační video na YouTube je ale dobré něčím vyvážit.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.