Jaké knihy teď máte na nočním stolku?

Knihu Nekamenujte proroky, což je příběh Bedřicha Smetany − pohledem Zdeňka Mahlera. Tedy fikce založená na historických podkladech. Fascinují mě osudy lidí, kteří svou činností ovlivňovali dobu. Je skvělé vidět, že jisté principy ve vztahu společnost versus jedinec fungují stejně − nehledě na dobu a její charakter. Boj, náhoda, houževnatost, nepochopení, přesvědčení, učení se, prozíravost, štěstí… To patří do jakékoliv doby. Vnímání těchto jevů nám pomáhá pochopit dějinné události a relativizuje současné fenomény, které formují zase nás. Je to zdroj povzbuzení a inspirace.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.