Úspěšně se věnovala orientačnímu běhu, kolu, akrobatickému rokenrolu a trochu ji mrzelo, že znala vlastně jen cesty na soutěže a z nich. "Hlavně když jsem závodně tancovala, tak jsem vždy absolvovala nějakou dlouhou cestu po Evropě, pak pobyla v hale, hotelu a zase domů. Tehdy u mě vznikla touha cestovat," přiznává Zuzana Kordačová, manažerka společnosti Golden Gate.

Není cestovatel samotář, ráda své zážitky s někým sdílí. První velkou, exotickou výpravu absolvovala v době, když začínala s finančním poradenstvím, a zamířila do Indie a na Maledivy. "Moc se mi to líbilo, ale byla to taková masňácká cesta se zajištěnými hotely, večeřemi," říká. Pravé cestování si představuje jinak. "To jsem poznala až s rybařením. Dostala jsem se do divočiny, na oběd a večeři do chatrče k normálním lidem, kteří to mají jako přivýdělek."

Přestože mezi rybáři většinou platí nepsané pravidlo, že na výpravy jezdí "bez bab", v tomto případě udělala parta mužů, kteří se specializují na muškaření, respektive chytání ryb na umělou mušku, výjimku. Dokonce nechají Kordačovou do programu cest i mluvit. "Strhla jsem je k tomu, že když už jedeme přes celou zeměkouli, tak si uděláme i nějaké ty výlety. Třeba v Patagonii jsme vyrazili na jejich nejhezčí ledovec nebo do nejlidnatějšího města Argentiny Buenos Aires."

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.