Kateřina Bílly Danyšová je minimalistka. Tomu odpovídají i její každodenní nezbytnosti a vychytávky, jež spojuje jednoduchost, praktičnost a elegance. "Pokud se vyloženě nechystám na akci, nenosím s sebou žádnou dekorativní kosmetiku ani zbytečné drobnosti," říká šéfka české a slovenské divize společnosti Synlab, která se specializuje na laboratorní diagnostiku.

Přesto v její kabelce nechybí přívěsek andílka  1  − talisman, který kdysi dostala od kamarádky. Klasickým perem  2  píše usměvavá plavovláska poznámky ručně, elektronické pero  3  zase patří k iPadu. "Tam zapisuji především rychlé poznámky z pracovních jednání," vysvětluje.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.