Jestli jste si doteď mysleli, že se lidé na Zemi vyvinuli dlouho po dinosaurech, tak vězte, že jste se stali obětí spiknutí. Zatím se sice nepodařilo zjistit, jestli ho zosnovali žido­zednáři, nebo Kalousek, skutečnost je ale taková, že nejdřív se na naší planetě objevili Slované, pak snad nějací lidé a až dlouho poté dinosauři. Naprosto bezpečně to prokázali sovětští, pardon, ruští vědci, když vykopali sarkofág s dokonale zachovanou mumií krásné ženy v uhelné sloji staré 800 milionů let.

Pomocí konzultací s blíže nespeci­fikovaným Velkým učitelem lidstva se pak dověděli zbytek: šlo o princeznu Agalaidu z Rostlinného království, pramáti všech moderních Slovanů, jejíž genom je shodný s DNA současného Rusa.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.