Denisa Dědičová se ráda obklopuje věcmi, které šetří čas. "Posledním technologickým vrcholem byl elektromobil  1 , který jsem si pořídila do města. Kromě toho, že šetřím životní prostředí, mohu parkovat kdekoliv i na modrých zónách a jezdit v pruhu pro autobusy a taxíky," líčí podnikatelka a lektorka GrowJob Institutu pro osobní rozvoj.

Kvůli vedení kurzů a seminářů s sebou neustále nosí počítač  2 . "Všichni na něj při přednáškách koukají, proto jsem zvolila něco lehkého, ale stylového," ukazuje stříbrný notebook. Na e-maily odpovídá záměrně jen z něj − vzhledem k tomu, že kromě GrowJob Institutu vede také módní značku Deedivine, komunikuje přes čtyři různé účty. "Je to tak přehlednější než z mobilu  3 , který mám také stále s sebou." V její kabelce nechybí ani prezentér ve tvaru prstenu  4 .

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.