Pro Tomáše Matějčka je mobilní telefon  1  branou do světa. "Je až fascinující, co nám tato technologie umožňuje. Je to kapesní multifunkční zařízení se kterým si často plně vystačím i na dlouhých cestách," říká ředitel společnosti Megapixel, která se specializuje na prodej digitální foto, video a audio techniky.

"V poslední době mě potěšila především možnost zkontrolovat a případně zamknout auto prostřednictvím mobilu. Dříve jsem se musel k autu vracet, což například z kina nebylo úplně ideální," vysvětluje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.