Tři závody

vyčlenil koncern VW pro výrobu elektromobilů. Jde o továrny ve Zwickau, Emdenu a Hannoveru. V první začne produkce už příští rok, v dalších dvou v roce 2022. Automobilka zaručila zaměstnancům místa na deset let, pak počítá s propouštěním.

Bitcoin se dostal na letošní minimum

jarvis_5bf52ac9498e6a73a018b786.jpeg
Foto: Reuters

Cena digitální měny bitcoin se minulý týden propadla o více než desetinu a dostala se tak na nejnižší úroveň za více než rok, na 5533 dolarů za kus. Tento rok kryptoměna spíše oslabuje, minulý rok touto dobou atakovala hranici deseti tisíc dolarů.

Internetová ozvěna­

jarvis_5bf52ac9498e6a73a018b78a.jpeg
Foto: Rakenews

I leckterý český uživatel Twitteru mohl na jeho zdi spatřit Finy vyfocené, jak hrabou listí. Za to, že seveřané pracující na zahradách zaplavili sociální síť, může americký prezident Donald Trump. Ten se vyjádřil, že ve Finsku nemůže vzniknout tak velký požár jako ten současný v Kalifornii, protože Finové své lesy pravidelně uklízejí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.