Společnost

Programátoři se sjeli do Prahy

V pražském Karlíně se uskutečnila programátorská konference s názvem ReactiveConf. O své zkušenosti z vývojářské praxe se tu podělil i Sean Grove (na snímku), zakladatel americké IT firmy OneGraph, která se zabývá zjednodušováním vývojářského procesu.

Blockchain jako fenomén v bankovnictví

jarvis_5be2e22c498e3216c8886d31.jpeg
Foto: Lukáš Bíba

Hospodářské noviny pořádaly konferenci jménem Cashless Future − Age of Blockchain. O tom, jak tato technologie ovlivní bankovní sektor, debatovali (zleva): Mojmír Hampl z ČNB, expert Sainu Nannat a Dominik Stroukal z Roklenu. Diskusi řídila redaktorka ČT Michala Hergetová.

Cirkulární ekonomika v praxi

jarvis_5be2e22c498e3216c8886d35.jpeg
Foto: Matej Slávik

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Přinášíme přehled společenských událostí a personálních změn.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.