Nápaditost, inovace a design jsou hlavní požadavky Miroslava Štočka na technologie, které využívá. "Zrovna jsem si rezervoval Teslu Model 3  1 , protože taková auta vnímám jako budoucnost transportu," říká muž, který zodpovídá za prodej a vztahy s vybranými zákazníky ve společnosti Trend Micro zabývající se kybernetickou bezpečností.

Nezbytností nejen na cesty jsou sluchátka Bose  2 , která v sobě podle něj spojují komfort externího ticha a velice kvalitní poslech. "Jejich použití je zároveň zcela univerzální, hodí se do letadla, vlaku, kanceláře i ven a baterie vydrží dlouho."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.