Mezi středními podniky vyhrála v soutěži Equa bank Rodinná firma společnost Petrof, která už více než sto let dodává do České republiky, ale z větší části do zahraničí klavíry a pianina. Nejdražší křídla hradeckého výrobce mohou vyjít až na čtyři miliony korun. Vloni firma otevřela v Hradci Králové nové kulturní a obchodní centrum Petrof Gallery, kde se nachází jeden z největších pianosalonů ve střední Evropě. V něm je mimo jiné i klavír, který hraje sám

Práce pro celou rodinu

Rodinnému podnikání se věnuje už šestá generace Petrofových. Společnost vznikla v Hradci Králové v 19. století. Kvůli nástupu komunismu byl podnik po druhé světové válce znárodněn a až do tzv. sametové revoluce v něm nikdo z rodiny nesměl působit. Momentálně ve společnosti pracuje majitelka Zuzana Ceralová Petrofová a její dcera Anna se svým manželem. Sestra paní Petrofové je ředitelkou Muzea Petrof a bratranec majitelky spolupracuje s podnikem jako externista a stará se o dopravu pian.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.