Petr Votoček věří, že virtuální realitu čeká ještě velká budoucnost. "Tyhle špičkové brýle  1  jsou nejen české, ale dokonce od naší sesterské firmy VRgineers," říká výkonný ředitel společnosti Etnetera, která se zabývá zakázkovým vývojem webových, mobilních a VR aplikací.

Jeho koníčkem je zároveň další trend současnosti, a sice internet věcí. "Prototypovací destička ESP  2  je takový miniaturní počítač, který jednoduše dokáže vylepšit třeba celou domácnost. Nedávno jsme se syny řešili, jak nakrmit jejich rybičku během dovolené. Díky této destičce, krokovému motorku a malé plastové trubičce byl problém vyřešen," pokračuje nadšeně s tím, že dokonce každý den dostávali zprávy, jestli krmení proběhlo a jakou má rybka teplotu vody.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.