Obliba tabletů dnes sice klesá, Ondřej Blaho ale na ten svůj  1  nedá dopustit. "Potřebuji mít kalendář, e-mail, poznámky i oblíbené zdroje informací stále u sebe," říká manažer, který koordinuje obchod ve stavebním a strojírenském holdingu Winning Group.

Současně řídí i rozvoj rezidenčních staveb, a jak sám říká, po podpisu své první velké obchodní smlouvy si spontánně koupil inkoustové pero Parker  2 , které prý nesmí chybět žádnému úspěšnému muži. "Inkoust už do pera sice dávno nedoplňuji, ale stále ho nosím v aktovce jako připomínku tehdejšího obchodního úspěchu."

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.