SandBlast Mobile 3.0 určuje nový standard pro mobilní zabezpečení a přináší prevenci hrozeb do mobilních zařízení.

Mezi novinky patří například:

  • -        Ochrana před phishingovými útoky napříč všemi aplikacemi
  • -        Ochrana před vstupem na škodlivé stránky, kde hrozí infikování zařízení
  • -        Blokování odesílání citlivých dat botnetům infikovanými zařízeními
  • -        Zákaz přístupu infikovaných zařízení k podnikovým aplikacím a datům
  • -        Zmírnění hrozeb i bez zásahu uživatele a mobilních platforem pro správu

„Mobilní zařízení jsou klíčovou součástí IT ekosystému organizací po celém světě. Nicméně ve většině organizací nejsou chráněná ani zdaleka na takové úrovni, jakou potřebují vzhledem k hodnotě podnikových aktiv, která jsou na nich ukládána a zpracovávána,“ říká Petr Kadrmas, Security Engineer Eastern Europe ve společnosti Check Point. „Organizace potřebují konzistentní a komplexní prevenci hrozeb napříč mobilními zařízeními, aby nebyla slabým článkem zabezpečení celého podniku. Nové schopnosti SandBlast Mobile rozšiřují naši nejlepší technologii prevence hrozeb na trhu na mobilní zařízení a poskytují plně integrovanou ochranu napříč podnikovými sítěmi, koncovými body, cloudem a mobilními zařízeními.“

SandBlast Mobile je komplexní ochrana proti hrozbám, která chrání i před pokročilými kyberútoky. Jeho technologie se vypořádá s hrozbami pro operační systém, aplikace a síť a dosahuje nejvyšší úspěšnosti zachycení hrozeb na trhu, aniž by to mělo vliv na výkon nebo uživatelské zkušenosti.

V nezávislém testu Miercom Mobile Threat Defense Industry Assessment dosáhl SandBlast Mobile nejvyšší úspěšnosti zachycení hrozeb ze všech testovaných řešení. Navíc Check Point sleduje, jak se vyvíjí útoky na mobilní zařízení, a už to není jen známý malware nebo síťové a OS slabiny, ale také zero-day malare, mobilní kryptominery, SMS útoky a Bluetooth zranitelnosti. Check Point proto nabízí jako součást bezpečnostní architektury Check Point Infinity kompletní řešení pro podnikové zákazníky. Infinity jednoduše sdílí informace mezi síťovými zařízeními, PC koncovými body, cloudem a mobilními zařízeními.

SandBlast Mobile 3.0 je již k dispozici, více informací na www.checkpoint.com/mobilesecurity

Související