Televizní a rozhlasový podnikatel Radim Pařízek spustil vysílání regionálního programu Info TV Brno a Jižní Morava. Stanice pokrývá svým signálem většinu Jihomoravského kraje, do své nabídky ji přidali také kabeloví operátoři UPC nebo Poda.

Od jiných televizí v regionu se chce odlišit důrazem na dopravní zpravodajství. Divákům ho nabídne minimálně čtyřikrát do hodiny. „Televize je úzce propojena s Rádiem Dálnice, jediným čistě dopravním rádiem v České republice. Společnými silami chceme nabídnout zcela novou podobu dopravního zpravodajství, která tu dosud chyběla,“ tvrdí Radim Pařízek.

V čem je jeho model informací o dopravě tak unikátní, není zcela jasné. „Řidičům bude pro úplný přehled dopravní situace stačit poslouchat audio. A naopak třeba v čekárnách u lékaře nebo na nádražích zase bude možné sledovat tento program na televizní obrazovce bez zvuku, protože infografika bude obsahovat vše potřebné,“ míní Pařízek. Řidiči ale mohou kdykoliv naladit některou z řady jiných rozhlasových stanic, které dopravní informace vysílají.

Televize má dále přinášet „pozitivně laděné zpravodajské reportáže se všeobecným přínosem pro celý region“. Do denního vysílání by svými materiály měli přispívat také diváci.

Pařízek očekává, že „v nejbližší době“ rozšíří koncept Info TV také do Prahy a okolí.