15 miliard eur

byla poslední záchranná půjčka pro Řecko, která v srpnu odešla na účet tamní vlády. Celkem do jihoevropské země od mezinárodních věřitelů přiteklo během 10 let 288 miliard eur na odvrácení státního bankrotu. Řecko se však s následky krize musí dál vyrovnávat.

Pivo v červenci teklo nebývalým proudem

jarvis_5b7d8b20498ea2ce2a61d28b.jpeg
Foto: Shutterstock

Prodejci piva za červenec utržili rekordních 1,67 miliardy korun. Z hlediska tržeb se jedná o nejsilnější měsíc v historii. Jen v obchodech zákazníci nakoupili přes 70 milionů litrů chmelového nápoje. To potvrzuje dlouhodobý trend, kdy roste spotřeba piva doma oproti konzumaci v hospodách.

Internetová ozvěna

jarvis_5b7d8b20498ea2ce2a61d28f.jpeg
Foto: archiv HN

Nepovedený film, nebo promyšlená reklama? Český internet se baví nad trailerem na pohádku Bubeník a princezna, který však animačně nepřevyšuje videohry z předchozí dekády. Režisér Pieter se však nechal slyšet, že se jedná o úspěšnou marketingovou kampaň.

Šéf kontrolního úřadu napsal kvůli plýtvání prezidentovi

jarvis_5b7d8b21498ea2ce2a61d294.jpeg
Foto: archiv HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.