Chytrá domácnost, internet věcí, stále lepší miniaturní počítače v našich kapsách. Elektronika už dnes ovládá většinu aspektů našeho každodenního života, a to v různých podobách. Nyní podle inovativního návrháře nastal čas na takový pokrok i v módě.

Tommy Hilfiger se rozhodl vytěžit z doby Instagramu co nejvíce a uvedl novou kolekci chytrého oblečení. Tommy Jeans Xplore obsahuje 23 různých modelů a doplňků a soustředí se na tzv. „wearables” neboli nositelnou technologii. Nenechte se však zmást, vizuálně kolekce ničím nepřipomíná kostýmy ze sci-fi filmu, naopak. Tvoří ji klasické kousky ve stylu značky – mikiny s potiskem, džínové bundy nebo kalhoty. Všechny jsou však opatřeny malým Bluetooth čipem, který lze propojit s aplikací ve smartphone. Čip alias smart tag poté sleduje pohyb nositele a uděluje body (tzv. Tommy Hearts) za každé nošení. Podle toho, jak často, dlouho a na jakých místech se v kousku objevíte, získáte třeba lístky na koncert, slevy či exkluzivní vstupy na akce značky. Připomíná vám to populární hru Pokemon Go? Máte pravdu, právě tímto virálním počinem se značka mimo jiné inspirovala.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Líbilo by se vám dostávat odměny za to, že se každý den obléknete? Žijeme v době nepřetržitého vývoje, a tak se nemůžeme divit už ani tomu, kdyby nás vlastní oblečení sledovalo. Inovativní značka Tommy Hilfiger přichází s Xplore, očipovanou řadou produktů, které vás odmění za to, že je nosíte.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.