Technologický pokrok podle Michala Stachníka výrazně mění způsob práce. Důkazem je podle generálního ředitele společnosti Cisco třeba digitální tabule Webex Board, kterou si velmi oblíbil. "Díky ní jsem si rychle zvykl spolupracovat a setkávat se s kolegy virtuálně namísto dlouhého dojíždění. Zkrátka ji zapnu a ve vteřině přeskočím D1," říká.

Součástí manažerského prostředí je podle něj bezpochyby mobilní telefon  1 . "Jeho nenahraditelnost vám dnes potvrdí každý kolega a ani já v tomto ohledu nevybočuji," říká s tím, že bez telefonu si své fungování neumí představit. Tablet  2  naopak využívá spíše pro soukromé účely, například doma s dětmi.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.