Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Od ledna vzrostla tržní cena Netflixu na dvojnásobek a od začátku roku 2016, kdy on-line videotéka vtrhla na nové trhy, na čtyřnásobek. Tento týden ale přinesl zklamání. Ve druhém čtvrtletí získala firma méně nových předplatitelů, než chtěla.

Nové výsledky ještě nemusí potvrzovat, že Net­flix narazil na mez, za kterou je další růst složitý, protože konkurence přitvrzuje. Obavy ale přiživuje odhad nových klientů, které Netflix plánuje získat do konce září.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.