Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Od ledna vzrostla tržní cena Netflixu na dvojnásobek a od začátku roku 2016, kdy on-line videotéka vtrhla na nové trhy, na čtyřnásobek. Tento týden ale přinesl zklamání. Ve druhém čtvrtletí získala firma méně nových předplatitelů, než chtěla.

Nové výsledky ještě nemusí potvrzovat, že Net­flix narazil na mez, za kterou je další růst složitý, protože konkurence přitvrzuje. Obavy ale přiživuje odhad nových klientů, které Netflix plánuje získat do konce září.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.