Areál původního stavebního dvora v Praze-Jarově se promění k nepoznání. Pozemky s budovami podél ulic Na Jarově a Habrová nedávno koupila česká developerská společnost T.E, která na jejich místě plánuje postavit polyfunkční čtvrť převážně s byty. V budovách areálu s názvem Centrum Jarov jsou dnes sklady, dílny či kanceláře pro menší firmy a podnikatele. Velkou část prostor si pronajímají provozovatelé sportovních aktivit, je zde fitness centrum a jump park.

"V nové čtvrti budou jednoznačně dominovat byty, kterých by podle našeho odhadu mohlo v území vzniknout přibližně 600," řekl HN Martin Hubinger, jeden ze společníků skupiny T.E. Na menší části ploch developer postaví kanceláře, obchody a služby pro budoucí rezidenty. "Budeme se snažit dosáhnout co nejvyššího poměru bytů," dodal Hubinger.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jak bude vypadat nová čtvrť.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.