Když přijde mezi fanoušky aut řeč na Mazdu MX-5, prakticky všichni se shodnou na tom, že je to skvělý zábavný roadster. Pro Japonce. Nebo minimálně pro ty, kteří neměří skoro dva metry nebo neváží metrák. A protože já naštěstí nejsem ani jedno z toho, MX-5 je v mých očích jedno z nejlepších aut, která je radost řídit.

Miata, jak se MX-5 vžilo, naprosto kašle na praktičnost. Do kufru se sice vejde basa piv nebo úsporné zavazadlo na víkendový výlet, ale nic moc navíc. A prostorově je vhodná zkrátka jen pro dvě skladnější postavy. Koho ale u auta nezajímají litry v kufru a množství odkládacích ploch v kabině, tomu se japonský roadster odmění naprosto královsky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.