Automobil s hybridním pohonem  1  používá René Novák již několik let. "Je to pro mě vychytávka, na kterou nedám dopustit," říká ředitel rodinné firmy Le Bon, která se specializuje na výrobu luxusního nábytku do koupelen a kuchyní.

Běžný den si nedokáže představit bez tužky a bloku Muji  2 . "Můj kancelářský život by se však úplně zastavil bez šálku kvalitního espresa  3 ," pokračuje podnikatel, jenž se nazývá nadšeným pozorovatelem technologií. Vnímá je jako pokrok v řešení ekologické krize, jíž se podle něj bez jejich použití při současném způsobu života nevyhneme.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.