Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Po půl roce je výnos portfolia Ekonomu na dosah 10 procent. Protože se ale ještě nechystáme své zisky vybrat, je třeba počítat s možnými dočasnými propady.

Americko-čínské obchodní spory se vyhrocují. Jestli se do 6. července Washington a Peking nedohodnou na příměří, vzplane mezi dvěma největšími ekonomikami světa obchodní válka ohněm silnějším než ten, který před 603 lety upálil Mistra Jana Husa. Obě země přistoupí k činům a uvalí dovozní cla na zboží v ceně stovek miliard dolarů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.