150 milionů Kč

úspor slibuje ministr průmyslu v demisi Tomáš Hüner. Chce jich docílit sloučením agentur CzechTrade a CzechInvest. Spojením obou organizací podporujících tuzemské podnikání by se mohlo ušetřit na společných prostorách i marketingu.

Největší realitní franšíza začala podnikat v Česku

jarvis_5b210750498eba1f74a81c6d.jpeg
Foto: Shutterstock

Největší realitní franšízová společnost, americká firma Keller Williams, otevřela svou první pobočku v Česku. Pro novou kancelář prodávající nemovitosti pracuje 25 makléřů. Keller Williams působí kromě Česka v 33 zemích a pracuje pro něj 184 tisíc zaměstnanců.

Internetová ozvěna

jarvis_5b210750498eba1f74a81c72.jpeg
Foto: archiv

I summit lídrů zemí G7 může připomínat renesanční dílo. Na setkání státníků pořídil německý fotograf Jesco Denzel snímek, který může evokovat tvorbu klasiků malířského umění. Internet se fotografie samozřejmě zhostil po svém. Na Twitteru se začaly šířit parodie − například G7 jako Poslední večeře Krista nebo scéna ze seriálu Simpsonovi.

Kanaďanům postaví solární elektrárnu v Chile Češi

jarvis_5b210750498eba1f74a81c78.jpeg
Foto: Shutterstock

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.