Nové bistro Dream Food jsem objevil jen proto, že mě na něj upozornil kamarád. Jinak jste téměř bez šance. Sídlí totiž v Dolních Chabrech, a navíc ještě v neexistující ulici. Nebo aspoň podle navigace, protože jde o zbrusu novou čtvrť se zbrusu novými ulicemi. Ještěže vás sem z hlavní silnice, kdysi hlavní výpadovky z Prahy na sever, nasměrují malé poutače. Tedy když si jich samozřejmě hned na poprvé všimnete. Ale prý už se chystá velký billboard.

Název Dream Food Bistro se jistě lehce vznáší ve snech. Žádné snové jídlo tady nedělají a vlastně je to i dobře, protože v Česku je "snového" jídla více než dost. Ostatně mám dojem, že si majitelé na podobné názvy troufnou jen v angličtině, do níž nejen v gastronomii projektujeme své odvážnější fantazie snáz než do vlastní řeči, protože se v cizím jazyce ztratí. Česky prostě řekneme, že jde o sympatický koncept moderního bistra s jednoduchým menu, výbornou pekárnou a pultem s lahůdkami místní výroby. Sny o jídle klidně nechme Halině Pawlowské.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.