Orientační jízdní řád (24. 5. 2018):
Opravna tramvají – odjezd 11:45
Otakarova 12:06
Anděl (Plzeňská ul.) 12:17
Vozovna Motol 12:25
Palackého náměstí 13:54
Dvorce, smyčka 14:03
Nádraží Braník, smyčka 14:39
Národní divadlo, nábřeží 15:16
Malostranská 15:21
Výstaviště, smyčka 15:27
Sídliště Ďáblice, smyčka 15:55
Opravna tramvají – příjezd 16:51