Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Největší americký mobilní operátor podle počtu klientů − Verizon − má klid na práci. T-Mobile a Sprint, třetí a čtvrtý hráč, nedávno oznámily, že se po dvou neúspěšných pokusech opět budou snažit dohodnout na fúzi, a tak mají svých starostí dost. AT&T, největší rival Verizonu, vede soudní spor s americkou vládou, která je proti tomu, aby druhý největší operátor v USA převzal mediální společnost Time Warner.

Zdá se tak být jasné, proč na otázky novinářů ohledně spojení T-Mobilu se Sprintem šéf Verizonu Lowell McAdam odpovídá stroze. Obšírněji se věnuje jenom názorům svých konkurentů na další rozvoj nových mobilních sítí 5G.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.