Pokud někomu nestačí klasické MPV, musí sáhnout po osobní verzi dodávky. Vedle zavedených modelů od Fordu, Mercedesu-Benz nebo Volkswagenu jsou alternativou francouzské vozy. Zkoušeli jsme Peugeot Traveller.

Ač je spřízněný s modelem Expert, který v nabídce Peugeotu zůstává nadále, oba vozy se jasně odlišují. Expert je pracovní dodávka, Traveller osobní verze. Nabízí se ve třech délkách (Compact/Standard/Long) a míst v něm bude tolik, kolik si majitel poručí. Tedy maximálně devět. I v tom největším provedení se stále vejde pod výškovou hranici dvou metrů, takže s ním beze strachu můžete do podzemní garáže nebo do běžných myček.

Traveller se už od pohledu velmi odlišuje. Peugeotu se podařilo navrhnout moderní design, takže navzdory krabicovitým rozměrům, které jsou dodávkám vlastní, působí opravdu prémiově.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.