Letadla jsou v rodině Kateřiny Ailové velkým tématem už po generace a nechybí ani na stěnách jako porcelánové dekorace  1 . "S manželem rádi létáme na krátké cesty malými sportovními modely," vysvětluje spoluzakladatelka společnosti IdeaSense, jež vyvíjí inovační technologie, produkty a strategie pro firmy.

Jako navigaci při létání či pomocníka při vaření Ailová používá praktický iPad mini  2  a jen zřídkakdy nemá po ruce iPhone  3 . "Oblíbila jsem si ho už od prvních modelů a v poslední době mě velice zaujaly aplikace využívající takzvanou rozšířenou realitu."

V práci by se neobešla bez notebooku  4 , který se ve volném čase naopak snaží používat co nejméně. "Nechci, aby technologie nabourávaly můj přirozený život a vytlačovaly komunikaci v rodině," říká Kateřina Ailová.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.