České vysoké školství má tradici sahající do středověku, takže je pochopitelné, že dnes se to tu univerzitami jen hemží. Až se v nich člověk ztrácí, ale poslední dobou jedna začíná nad ostatními vynikat. Soudě alespoň podle toho, kolik osobností se k ní hrdě hlásí jako ke své alma mater. Ano: je to Vysoká škola života (VŠŽ).

Po materiální stránce jde o ústav skromný, protože se mi zatím nepodařilo najít jeho sídlo ani web. Ale to nevadí. O to úžasnější je odborný vzestup VŠŽ. Zpočátku se absolventi specializovali jen na politiku, sport, motorismus a televizní kulturu, dnes se ale vyznají ve všem. A jejich moudré rady míří do celého světa − od představitelů supervelmocí až po špičkové specialisty. Kdyby byli vyslechnuti, vládne všude mír a blahobyt, je vyřešená migrační krize, vyléčená rakovina a svět je plný šťastných a zdravých, protože neočkovaných dětí.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.