Marek Baláž (34) přišel do ESETu ze společnosti Xerox, kde působil pět let na pozici Strategic Account Manager. Zde byl zodpovědný za nové obchodní příležitosti a obnovu stávajících kontraktů  strategickým zákazníkům v oblasti výrobních průmyslových podniků, farmaceutického průmyslu a telekomunikací. V minulosti pracoval také na pozici Key Account Manager ve společnosti Impromat, kde se zabýval akvizicemi nových zákazníků z České republiky a Slovenska.

„Kromě stávajících způsobů prodeje plánuji rozšíření distribuce produktů a služeb i prostřednictvím nových prodejních kanálů, především prostřednictvím tzv. MSP, ISP či TELCO operátorů,“ říká Marek Baláž. „Mým cílem je soustředit se především na nabídku a využití nových specifických produktů a služeb společnosti ESET pro tento segment. Navazování nových obchodních vztahů s obchodními partnery a zákazníky je pro mne tou největší výzvou,“ dodává.

Marek Baláž má vzdělání technického směru. Ve volném čase se věnuje aktivnímu sportu, především sjezdovému lyžování, tenisu, běhání, turistice a cyklistice.

Související