Miroslav Štoček přichází do společnosti Trend Micro z VMware, kde působil jako NSX Account Executive a byl zodpovědný za rozvoj síťové a bezpečnostní virtualizace. V oboru informačních technologií se pohybuje od roku 2011, předtím pracoval v oboru komunikací, hlavně jako obchodní manažer například pro společnosti Nokia a Siemens. Má bohaté zkušenosti s virtuální sítovou bezpečností nové generace, kterou úspěšně etabloval u významných zákazníku působících ve financích, energiích a výrobě.

V Trend Micro bude mít na starost kromě prodeje i konzultaci bezpečnostních hrozeb pro velké klienty například z oboru financí, energií, komunikací a služeb. Jeho cílem je rozvinout a utužit vztahy s klíčovými zákazníky, nastavit strategie získávání nových partnerství na českém a slovenském trhu.

„Trend Micro je již 30tým rokem celosvětovým lídrem v oblasti bezpečnosti i proto, že neustále analyzuje, reviduje a nastavuje trendy v oblasti bezpečnosti a implementuje strategie umožňující vysokou a efektivní ochranu klientských informací a infrastruktury,“ říká Miroslav Štoček. Jedním z klíčových produktů Trend Micro je pro něj Deep Security, který je základním stavebním kamenem pro dosažení nekompromisní bezpečnosti v datacentrové a cloudové infrastruktuře s potřebami a vizí „Securing Your Connected World“.

Ve volném čase se věnuje především sportu a cestování se svým 16letým synem, k jeho největším koníčkům patří lyžování, horské kolo, plachtění, poznávání nových kultur, psychologie a rozvoj osobnosti.

Související