Období po změně zimního času na letní je každoročně festivalem názorů pro a proti. Každá ze znesvářených stran už za tu dobu dosáhla jisté dokonalosti argumentů, takže u každé se najde něco zajímavého.

Tak třeba příznivci tvrdí, že změna ča­so­vých pásem při mezinárodních letech je horší, takže by měla škodit i dovolená v Řecku, o Maledivách ani nemluvě. Pro­blém je, že významná část odpůrců věří, že změna času pochází z Bruselu (jako všechno zlé), a nejdál cestuje za levnými nákupy, takže si to její příslušníci nemohou ověřit.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.