Česká hra Chuchel získala "herního Oscara" pro nezávislé vývojáře za vizuální zpracování na festivalu herní tvorby Independent Games Festival 2018 v San Francisku. Nezávislá studia jsou společnosti, které si své hry vytváří a také si je samy vydávají.

"Nečekal jsem to. Radost jsme měli už ze samotné nominace, která pro nás byla velkým úspěchem. Navíc v naší kategorii byla silná konkurence, soutěžili jsme s hrami, o nichž bylo hodně slyšet a vypadaly bezvadně," řekl hlavní designér hry Chuchel Jaromír Plachý. Hra, kterou navrhl, vyšla na začátku března.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Česká hra Chuchel zaujala na americkém festivalu Independent Games Festival 2018 v San Francisku a získala cenu za audiovizuální zpracování.
  • Cena je považována za "herního Oscara" pro nezávislou tvorbu.
  • Nominována byla i další česká hra Attentat 1942.
  • V kategorii nejlepší příběh ale nakonec neuspěla.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.