Přijít včas znamená být na místě o pět minut dřív. Takovým heslem se řídí Pauline Janebová, jednatelka výživového poradenství Cambridge Weight Plan. Švýcarské hodinky Rado  1  má proto neustále na ruce.

"Často si nestíhám vypít kávu v klidu doma. Termohrnek  2  ji pomáhá udržet teplou, když zrovna pospíchám a kofein doplňuji po cestě," říká.

Technologií, kterou však mladá odbornice na zdravou výživu používá nejčastěji, je iPhone  3 . "Bez telefonu si nedokážu představit jediný den. Tahle krabička má v sobě celý můj osobní i pracovní život," pokračuje. V zaměstnání i volném čase používá již několik let Macbook Air 11"  4 , který se celý den nemusí nabíjet. "Doufám, že mi ještě dlouho vydrží, protože tento model se bohužel už nevyrábí."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.