Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Realitní magnát Donald Trump v roli amerického prezidenta vycenil zuby. Na tvrdém developerském trhu v New Yorku potřeboval kromě tatínkova bohatství ostré lokty. Vítězství na globálním obchodním poli je ale jiná liga. Bez ohledu na silácká slova, která Trump šíří přes Twitter.

V souvislosti s chystaným uvalením dovozních cel na ocel prohlásil, že "obchodní války jsou dobré a lze je snadno vyhrát". Šéf Bílého domu, který vede nekonečnou volební kampaň, bojuje o hlasy svých příznivců dělníků v těžkém průmyslu na americkém Středozápadě. Kvůli nim varoval evropské politiky, kteří by se mu chtěli vzepřít, že "jednoduše uvalí cla na auta, která nyní svobodně proudí z Evropy do USA".

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.