Mám doma knihu z 50. let minulého století, která je o tom, že všechny významné vynálezy a objevy jako první učinili Rusové. Je to zábavné čtení, i když myšlenka, že za elektřinu, páru i letadla vděčíme slovanským bratrům, se pak nějak neujala. Zatím, protože alespoň v Česku se na proruských webech už zase objevuje.

I nacisté pochopili, že věda musí být vlastenecká, a tak ze zdravého těla árijské vědy vyloučili neárijskou. Byl to jeden z jejich nejlepších nápadů, protože díky tomu nesestrojili jadernou bombu, a tak árijská věda nejspíš zachránila civilizaci.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.