20 tisíc

Ukrajinců budou moci přijmout české firmy. Většina Čechů se zájmem pracovat už totiž zaměstnání má. Hospodářská komora vyřizuje zrychlené řízení také pro přijímání pracovníků z Filipín nebo Mongolska.

Penězokazectví je v Česku na ústupu

jarvis_5a9fac6d498e225395eef730.jpeg
Foto: Shutterstock

České úřady loni zadržely nejméně padělaných peněz od roku 1990. Celkem policie odhalila 2850 falešných bankovek a mincí nejrůznějších měn. Meziročně je to pokles o 22 procent. Nejčastěji jsou padělané peníze odhaleny díky své nevalné kvalitě. Většinu autoři vytiskli na inkoustových tiskárnách.

Internetová ozvěna

jarvis_5a9fac6d498e225395eef734.jpeg
Foto: Paramount Pictures

Film tak špatný, že se vám musí líbit, je podle recenzentů webu Rotten Tomatoes remake Pobřežní hlídky. Ta uspěla v nové kategorii filmových anticen Zlatá malina.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.