Aktuální novinkou v technologiích Aleše Sloupenského je chytrá váha  1 , kterou má ředitel divize retailového bankovnictví v Monetě Money Bank ve své kanceláři. "Umí nejen vážit, ale také spočítat BMI, tělesný tuk, a hlavně vývoj v čase. Je dobré mít průběžný přehled o sobě samém," říká.

Přehled o svém výkonu má také díky chytrým hodinkám Garmin  2  − ať už je nasazuje při sportu či rodinných procházkách se psem. Hodinky má navíc propojené se smartphonem  3 , který ho informuje i o příchozích hovorech, e-mailech či SMS. "Na iPhonu X asi nejvíc oceňuji funkci Face ID, přes kterou se můžu přihlašovat do našeho mobilního bankovnictví jen pouhým pohledem na displej," pokračuje s tím, že platit pomocí iPhonu v českých obchodech půjde snad už letos.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitel retailového bankovnictví Monety Money Bank Aleš Sloupenský rád zkouší jakékoliv technologické novinky a zkoumá jejich potenciál.
  • Protože se hodně věnuje sportu, ocení především chytré hodinky a jejich propojení se smartphonem.
  • Odreagovává se především u raketových sportů a filmů ve vysokém rozlišení.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.