Marek Orawski patří mezi nefalšované milovníky kávy  1  a denně jí vypije i šest šálků. "Proto je jedním z mých nejoblíbenějších přístrojů profesionální kávovar, díky kterému je příprava kvalitní kávy opravdu jednoduchá," pochvaluje si zakladatel a předseda představenstva První klubové pojišťovny, která funguje čistě on-line a nemá vůbec žádné pobočky.

Nepostradatelnou součástí jeho života se postupně stává mobilní telefon  2 . "Doplňuje mou paměť, orientaci, oči, uši, sociální kontakt a v neposlední řadě poskytuje informace," pokračuje.

Ve volném čase jezdí Marek Orawski rád na kole  3 , o kterém říká, že může být jednoduché, ale může se jednat i o vyloženě technickou vychytávku, jako je třeba to jeho s propracovanou převodovkou Rohloff. "Stejně už se ale těším na elektrokola, až jejich vývoj ještě trochu pokročí," směje se a plánuje, jak si v budoucnu jedno takové rovněž pořídí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Marek Orawski založil První klubovou pojišťovnu, která funguje čistě on-line a bez poboček.
  • Současný předseda představenstva holduje cyklistice a nedočkavě vyhlíží pokrok elektrokol.
  • Díky sportovnímu náramku se však naučil chodit také pěšky a denně boří stanovené limity.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.