Týden před prezidentskými volbami se Miloš Zeman a Václav Klaus znovu shodli. Hlavou státu by se prý měl stát politik nebo aspoň někdo, kdo má s politikou zkušenost. Tedy žádný Marťan, zdůraznil Klaus, abychom měli úplně jasno.

Postoj obou veteránů vyniká politickou korektností, jaká už se dnes v Česku nenosí. Vždyť mohli každý na rovinu říct, že v prezidentském křesle má zůstat Zeman. Veřejnost by jejich názor nepřekvapil. Místo toho šli na voliče šetrně. Vyloučili z devítky kandidátů sedm bez politické minulosti − tedy i Jiřího Drahoše, který je nejvážnějším Zemanovým soupeřem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.