Na Nový rok si lidé po celém světě dopřávají nevšední koupel. Po silvestrovském veselí se probírají v řekách a jezerech s vodou ledovou, často blízko bodu mrazu. Zřejmě nejzajímavější záběry lze nalézt z koupání otužilců v Římě. Takhle se skočil smočit do Tibery Ital Maurizio Palmulli. Jako by k adrenalinu nestačila ledová kalná řeka, ke koupeli se odrazil z osmnáctimetrové výšky Cavourova mostu. A nebyl sám. Není to letos naposledy, co Itálie slibuje zajímavou podívanou. Při březnových parlamentních volbách se může v krajním případě odrazit ke skoku z eurozóny, což by klubem společné evropské měny dost otřáslo. Snad to dobře dopadne. Tak otužilá, aby takový skok ve zdraví přežila, Itálie podle všeho není.

Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.