Slavomír Ozaník z Kinazo design navrhl a vyrobil světově první 3D tištěné elektrokolo terénního typu enduro. Letos se studio snaží svůj prototyp Kinazo E1 předvést a nalákat první zákazníky, kteří vloží svou důvěru do rámu vyrobeného z hliníkového prášku. Designové studio Paul + Murín Creative, které za celým projektem spolu s Ozaníkem stojí, tím vstoupilo do nových vod, protože do té doby nemělo zkušenost s 3D tiskem ani s elektrokoly. Donedávna se věnovali pouze designu normálních kol a příslušenství k nim.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Cena prototypu elektrokola Kinazo E1 je v přepočtu půl milionu korun.
  • Každé kolo Kinazo bude unikátem vyrobeným přesně na míru zákazníka.
  • Průmyslový designér Slavomír Ozaník se na Slovensko vrátil se zkušenostmi z designových týmů Volkswagenu a Mercedesu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.